O nás

ELEKTRO ADAM ĎURKÁČ - VAŠE RODINNÁ FIRMA S VIZÍ A TRADICÍ


Elektro Adam Ďurkáč, malá rodinná firma, kterou v roce 2021 založil Adam Ďurkáč, se pyšní svou vizí a tradicí poskytovat kvalitní techniku a služby. Naše firma se specializuje na prodej repasované a předváděcí techniky, čímž přispíváme k udržitelnému rozvoji a cenové dostupnosti moderních technologií pro širokou veřejnost.

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu elektronických zařízení, která prošla důkladnou kontrolou a renovací, aby splňovala nejvyšší standardy kvality a výkonu. Zákazníkům tím poskytujeme výhodnou alternativu k novým produktům, aniž by museli slevit ze svých nároků na spolehlivost a funkčnost.

Kromě prodeje techniky nabízíme také profesionální služby v oblasti softwaru. Naší prioritou je zajištění spokojenosti našich klientů prostřednictvím individuálního přístupu a odborného poradenství. Pomůžeme vám s instalací, konfigurací a optimalizací softwarových řešení, aby vaše zařízení fungovala co nejefektivněji.

Elektro Adam Ďurkáč je nejen firma, ale i závazek k poskytování vynikajících služeb a produktů. Věříme, že díky našim hodnotám a osobnímu přístupu si získáme vaši důvěru a staneme se vaším spolehlivým partnerem v oblasti elektroniky a softwaru.

Navštivte nás na elektroadamdurkac.cz a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Těšíme se na vaši spolupráci!

S pozdravem,
Adam Ďurkáč a tým Elektro Adam Ďurkáč